Diskuze

Datum: 11.02.2010

Vložil: stimpoff

Titulek: Re: osb strop

někde na stránkác to mám popsané... OSB jsou 15mm a jsou kotveny přímo na vazníky. Záleží jakou izolaci chcete dávat a jestli pod OSB bude ještě podhled jako v mém případě

Odpovědět

—————

Datum: 12.02.2010

Vložil: kamilkamil

Titulek: Re: Re: osb strop

Děkuji za radu.
Strop bude také zavěšený
teď ještě řeším jestli podít podhled palubkami nebo (OSB +lepidlo a fasáda) jaký je váš názor?

Odpovědět

—————

Datum: 12.02.2010

Vložil: Stimpoff

Titulek: Re: Re: Re: osb strop

nevím, já budu mít sadrokartonový zavěšený podhled. Palubky nemám osobně rád.

Odpovědět

—————

Datum: 13.02.2010

Vložil: kamilkamil

Titulek: osb strop

pardon koukám na fotky a vy přesah střechy skoro nemáte.
já to myslel venku na vazníky?

Odpovědět

—————

Datum: 19.02.2010

Vložil: stimpoff

Titulek: Re: osb strop

aha já nemám žádný přesah, místo je už jen na eps

Odpovědět

—————

Datum: 03.02.2010

Vložil: 69BODA

Titulek: skvělé stránky

Zdravím.Nejdříve ke stránkám- velmi krásná prácička.Jak jsem viděl na snímcích tak jste řadně promokli než jste zastřešili.Zvlášť ten první šár vyplněný perlitem mi připomněl ten zatraceně deštivý květen 2009.Dělali jsme zrovna krov a lilo a lilo.POdlaha půdy z OSB tak utrpěla dost na kráse,a to OSB 3. Nejsem sice zastánce Porotermu ani Heluzu ,sami stavíme z Ytongu ale proti gustu žádný dišputát .Střechu resp. krov a podhled jsem původně řešil taktéž sbijenými vazníky a OSB zespodu,pak jsme šli do změny a nechali se přesvědčit na trámový krov s přípravou na podkroví.Samozřejmě nás to stálo čas a více práce ale zvýšená užitná hodnota domu nás nyní nesmírně těší.Sami svépomocí jsme si dělali základy,obě kanalizace,desku,tep. izolaci spodní stavby,věnec,stropy,záklop střechy,příčky.Živnostnici nám vyzdili obvody,udělali krov a položili krytinu plus okapy.Vyjma tesařů jsme ale všem museli chodit za zadkem aby výsledek byl uspokojující. Přeji úspěšně pokračování ve výstavbě RD a nashledanou. BOB

Odpovědět

—————

Datum: 03.02.2010

Vložil: Stimpoff

Titulek: Re: skvělé stránky

Díky,
AD krov: původně jsem chtěl pultovku, tak teď jsem byl rád, že mám nějakej úložnej prostor :-)
Ale už mě trošku mrzí, že jsem nedal krov. Až bych se finančně vzpamatoval, zařídil bych nahoře jakousi multifunkční místnost (domácí kino, bar, váleníčko).... Ale on je ted dům stejně 2x větší než potřebujem....

AD voda: byl jsem tam při jednom přívaláku, měl jsem v baráku řeku, vysychá to celkem pomalu, ale už je to skoro suchý.

Odpovědět

—————

Datum: 03.02.2010

Vložil: Stimpoff

Titulek: Re: skvělé stránky

Díky,
AD krov: původně jsem chtěl pultovku, tak teď jsem byl rád, že mám nějakej úložnej prostor :-)
Ale už mě trošku mrzí, že jsem nedal krov. Až bych se finančně vzpamatoval, zařídil bych nahoře jakousi multifunkční místnost (domácí kino, bar, váleníčko).... Ale on je ted dům stejně 2x větší než potřebujem....

AD voda: byl jsem tam při jednom přívaláku, měl jsem v baráku řeku, vysychá to celkem pomalu, ale už je to skoro suchý.

Odpovědět

—————

Datum: 29.09.2009

Vložil: sevena

Titulek: krásné stránečky

moc moc hezké stánky přeji hodně úspěchů www.bungalow13.webnode.cz sevena

Odpovědět

—————

Datum: 27.08.2009

Vložil: jířa

Titulek: Zvednutí bednění

Jak jsi přesně realizoval zvednutí bednění a dobetonávku na výšku panelu?Věnec mám 250mm a panely 200mm.Beton ti dovezli nebo jsi míchal sám?
Momentálně mám položené panely a tak mě to čeká.
Díky za odpověď´.

Odpovědět

—————