Novinky

27.10.2011 08:56

Už měsíc bydlíme...

Tak zase podlohé době napíšu pár řádek. V polovině září jsme se "zkolaudovali" ahned na to jsme se definitivně přestěhovali. Zatím vše funguje tak...

Celý článek

—————

28.06.2011 16:34

Malý update galerie

 Pomalu se připravujeme na kolaudaci. Máme objednané zábradlí, dveře a řešíme kuchyň. Během srpna bychom se rádi začali pomalu stěhovat :-)...

Celý článek

—————

07.06.2011 23:15

Na stavbě se neflákáme...

 ...jak by se mohlo zdát z frekvence aktualizace webu. Pracovní tábor Větrník jede na plné obrátky. Dodělávky samozřejmě neberou konce (kdo...

Celý článek

—————

22.04.2011 09:58

Tak... po dlouhé době zpět ve vysílání

 V poslední době, nebyl čas ani nálada aktualizovat web. Sádrokartony jsou samozřejmě už dávno hotové, vymalované, tak jako celý dům. Zatím...

Celý článek

—————

08.02.2011 01:10

Vzduchotechnika, sádrokarton...

 Vzduchotechnika mi zabrala neuvěřitelné tři víkendy. Sice jsem mezi tím dělal i jiné věci, ale i tak mě náročnost docela překvapila. Odhaduji...

Celý článek

—————

17.01.2011 12:54

Po delší odmlce ...

Před vánoci jsem se věnoval zapojení a oživení alarmu. Teď už druhý týden montuju vzduchotechniku rekuperace. Jde to pomaleji než jsem čekal, ale...

Celý článek

—————

06.12.2010 22:48

Zásuvky, vypínače.... a obrovská vlhkost v domě

 Poslední dobou jsem se věnoval dokončení elektroinstalace, tj. namontovat zásuvky a vypínače, rozchodit regulaci topení. Kupodivu všechno...

Celý článek

—————

22.11.2010 00:02

Fasáda hotová, podlahy vylité...

  Tak a je to tady, dům dostal svou skorofinální podobu, chybí už jen marmolit na soklech, který díky nepřízni počasí nemůžeme udělat. Největší...

Celý článek

—————

08.11.2010 23:40

Pokračujem z vesela

Na fasádě se pilně pracuje, zatím firma odvádí velmi dobrou práci. Dnes jsme konečně vybrali barvu finální omítky. Také máme nafoukaný klimatizer v...

Celý článek

—————


Vítejte na našem webu

Na těchto stánkách bychom rádi podávali informace o stavbě našeho domku. Domek budeme stavět svépomocí za občasné pomoci dodavatelských firem. Budeme sem postupně přidávat informace a fotografie z probíhající stavby. Věřím, že stránky někomu pomůžou, tak jako pomohly stránky jiných stavebníků nám...

Budeme rádi za komentáře, návrhy i otázky.


Anketa

Jak se Vám líbí náš domeček?

Super! (74)
50%

Hezký (32)
21%

Normální (14)
9%

Nic moc (15)
10%

Fuj! (14)
9%

Celkový počet hlasů: 149