Diskuze

Datum: 17.09.2008

Vložil: Stimpoff

Titulek: Re: jee

Dík. Izolace zezadu bude ve skladbě:
Drenáž
opěrka
geotextilie (možná eště nopovka, nevím)
hydroizolace
geotextilie
EPS co se vejde cca 18cm
Cihla

Odpovědět

—————

Datum: 01.07.2008

Vložil: Ada

Titulek: okapy

fotky fakt nemám, ale dům bude nafocen v 8 čísle časopisu Můj dům, poznáš ho hned, je z tmavě šedých lícovek. Ten okap je dvojitý - v mohutnějším hranatém kaslíku z titanzinku je vložen ještě jeden normální. Bylo to dost drahé, ale dům to krásně uzemňuje. Máme taky takovou podobnou kostku, co ty. Ať se dobře bydlí.

Odpovědět

—————

Datum: 01.07.2008

Vložil: Stimpoff

Titulek: Re: okapy

Ok, podívám se. Když ty dvojitý, já nejmíň trojitý :-)

Odpovědět

—————

Datum: 15.05.2008

Vložil: Jarka

Titulek: SUPER!

Budem sledovať so záujmom. Držím palce. Odkaz na náš blog:
https://pasivnydom.bloguje.sk

Odpovědět

—————

Datum: 28.06.2008

Vložil: David

Titulek: Re: SUPER!

Díky, Vaše stránky sleduji ;-)

Odpovědět

—————

Datum: 05.05.2008

Vložil: Marťásek

Titulek: Pochvala webu

Ahoj Stimpoffe, jsem moc ráda, že jsi se odhlodlal a založil tento web, je fakt super. Domek se mi na vizualizaci moc líbí. Zdá se mi, že teď vypadá trochu jinak než jak si ho pamatuju z diskuze na Livingu. Udělali jste nějaké úpravy i uvnitř domu? Také jsem se chtěla zeptat, co vás inspirovalo na Brněnském veletrhu, když jsi psal, že vám to pomohlo v konečném definování oken... A jaké plánujete zastínění oken proti možného letnímu přehřívání? Zrovna to řešíme, zda předokení rolety či žaluzie nebo posuvné lamelové stěny... Jak říkáš, je toho ještě hodně, co musíme vyřešit... Kdy chcete začít se stavbou?
Jinak přeji krásné dny, mnoho úspěchu při přípravných pracích a budu se těšit na další příspěvky na tomto hezkém webu. Ahoj Martina

Odpovědět

—————

Datum: 05.05.2008

Vložil: Stimpoff

Titulek: Re: Pochvala webu

Ahoj Marti, po problémech s regulativem jsme to nakonec museli předělat, naštěstí se SU se dalo rozumně mluvit, takže mi vysvětlili co a jak mám předělat. Uvnitř domu změnu jednu nepatrnou, a to záchod oddělenej od koupelny v patře. Výstava pomohla v tom, že jsem si vyjasnil co jde otvírat co ne atd. a také kdy je záruka a kdy není. Zastínění asi "Z" žaluzie, na obrázku jsou kaslíky nad oknama, ještě zvažujeme okna Triplex (žaluz. integrovaná), ale bude záležet na ceně. Rolety jsme zavrhli na začátku, měli bychom je pořád zatažené. Uvažovali jsme o screenech, zajímavé ale žaluzie se nám líbí víc. Začít bych chtěl co nejdřív, čekám na projektovou dokumentaci k ohlášení, desku bude na 99% stavět firma. Díky budu se snažit na web nacpat víc info, teprv se s tím seznamuju. Ahoj

Odpovědět

—————