Diskuze

Datum: 03.02.2010

Vložil: 69BODA

Titulek: skvělé stránky

Zdravím.Nejdříve ke stránkám- velmi krásná prácička.Jak jsem viděl na snímcích tak jste řadně promokli než jste zastřešili.Zvlášť ten první šár vyplněný perlitem mi připomněl ten zatraceně deštivý květen 2009.Dělali jsme zrovna krov a lilo a lilo.POdlaha půdy z OSB tak utrpěla dost na kráse,a to OSB 3. Nejsem sice zastánce Porotermu ani Heluzu ,sami stavíme z Ytongu ale proti gustu žádný dišputát .Střechu resp. krov a podhled jsem původně řešil taktéž sbijenými vazníky a OSB zespodu,pak jsme šli do změny a nechali se přesvědčit na trámový krov s přípravou na podkroví.Samozřejmě nás to stálo čas a více práce ale zvýšená užitná hodnota domu nás nyní nesmírně těší.Sami svépomocí jsme si dělali základy,obě kanalizace,desku,tep. izolaci spodní stavby,věnec,stropy,záklop střechy,příčky.Živnostnici nám vyzdili obvody,udělali krov a položili krytinu plus okapy.Vyjma tesařů jsme ale všem museli chodit za zadkem aby výsledek byl uspokojující. Přeji úspěšně pokračování ve výstavbě RD a nashledanou. BOB





Zpět na diskuzi