Diskuze

Datum: 03.07.2009

Vložil: kaprici

Titulek: Vyzdeno prizemi

Tak uz tyden mame vyzdeno prizemi, ale musim konstatovat, ze brousene cihly od heluzu neznamena jen je naskladat na sebe na lepidlo:-( Rozmerove odchylky jsou na muj vkus znacne, takze do provazku musela byt kazda rada. Proste byly krivy...jak ruzne siroky (smer kolmy na zed), tak i krivy na vejsku, coz znemoznovalo proste jen "licovat cihlu na cihlu".
Vyspavani prvni rady perlitem taky zadna prdel, jsou fakt potreba ochranne pomucky a hlavne bezvetri! Perlitak jsme si udelali taky, ale nejspis primitivnejsi, protoez ten nas byly proste jen 4 prkynka, ktery zdatny jedinec posouval po cihlach, bez vodicich list.
Ted nas cekaj stropy, resp. na zaklade vyberu dodavatele panelu budeme delat ruzne vysokou podbetonavku a nasim soucasnym dilematem je jak se k tomu postavit: bedbeni zevnitr je samozrejmost u vsech variant, usazene do vejsky, ale zvenku muzeme davat bud vyssi bedneni, rovnou to strelit na vejsku panelu (pro dobetonavku = nas venec), pricemz bychom k bedneni jeste prikladali polystyren a nebo ted na posledni radu dam vencovku na maltu tak, abych jejim hornim licem byl na vejsce panelu, usetril si bedneni (bude to setreni?) a prerusil tepelnej most jinak nez polystyrenem. V obou pripadech mi hrozi, ze mi to ponicej pri pokladce panelu:-) nebo ze mi to nesedne vejskove. Kazdopadne salovat na podbetonavku nejak musim:-(





Zpět na diskuzi